Powstała w naszej parafii grupa formacyjna dla mężczyzn „Gedeon”. Najbliższe spotkanie - środa o godz. 19:15. Spotkania prowadzi ks. Wojciech.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na katechezy dla dorosłych. Ich tematem w tym roku będą zasady chrześcijańskiego życia duchowego. Spotkania – w każdą środę po Mszy św. i w dolnym kościele - prowadzi ks. proboszcz . Katecheza z dnia 11 listopada (temat katechezy: PRACA) Ściagnij i Wysłuchaj

Dziś mogliśmy dowiedzieć się więcej o Światowych Dniach Młodzieży w naszej parafii – odwiedzili nas wolontariusze pracujący przy przygotowaniach do ŚDM. Zachęcamy do zgłaszania gotowości przyjęcia na nocleg młodych pielgrzymów na czas ŚDM. Wysłuchaj ks. Jacka Laskowskiego (duszpasterz wolontariuszy na ŚDM)

 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 08.11.2015 r.

Dziś spotkanie Żywego Różańca o godzinie 16.00 w dolnym kościele. "Różaniec to skarb, który trzeba odkryć" (JPII). Wszystkich, którzy pragną należeć, poznawać i pogłębiać ideę Żywego Różańca i modlitwy różańcowej, zapraszamy na spotkania w każdą drugą niedzielę miesiąca.

Powstała w naszej parafii grupa formacyjna dla mężczyzn „Gedeon”. Najbliższe spotkanie - środa o godz. 19:15 w jednej z sal parafialnych. Spotkania prowadzi ks. Wojciech.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na katechezy dla dorosłych. Ich tematem w tym roku będą zasady chrześcijańskiego życia duchowego. Spotkania – w każdą środę po Mszy św. i (w październiku po nabożeństwie - około 19.30) w dolnym kościele - prowadzi ks. proboszcz .

Dziś mogliśmy na każdej Mszy św. dowiedzieć się więcej o Światowych Dniach Młodzieży w naszej parafii – odwiedzili nas wolontariusze pracujący przy przygotowaniach do ŚDM. Zachęcamy do zgłaszania gotowości przyjęcia na nocleg młodych pielgrzymów na czas ŚDM. Można to uczynić codziennie w kancelarii i zakrystii.

Za tydzień taca zbierana na wszystkich Mszach św. będzie przeznaczona w całości na przygotowanie i organizację Światowych Dni Młodzieży w Polsce w 2016 r.

Przyjmujemy już intencje mszalne na I kwartał 2016 r. Zapraszamy do kancelarii i do zakrystii (po Mszach św.).

Zapraszamy do parafialnej grupy wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży - szczegóły na stronie internetowej parafii: www.opatrznoscboza.waw.pl 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - pod tym adresem mogą się zgłaszać osoby mogące przyjąć młodzież w czasie Światowych Dni Młodzieży (20-25.07. 2016 r.).

Przypominamy, że jesteśmy na facebooku – opatrznoscboza.waw.pl adres taki sam jak na www. Zapraszamy.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.