Rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE w naszej parafii. Nauki rekolekcyjne poprowadzi Siostra Teresa Szałkowska, ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego, założonego przez bł. ks. Michała Sopoćkę, kierownika duchowego św. Siostry Faustyny. 

U początku przeżywanego w całym Kościele Roku Miłosierdzia zapraszamy dziś - 20 grudnia o godz. 19.00 na montaż słowno-muzyczny pt. "UWIERZ MIŁOŚCI".

W Wigilię (w czwartek) Msze św. tylko o 6.15, 7.00 i 8.00, zaś spowiedź tylko w czasie porannych Mszy św. 

W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, w najbliższą niedzielę (27.12) oraz 1 stycznia Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00, 13.15 i 18.00 

 

 IV NIEDZIELA ADWENTU 20.12.2015 r.

• Rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE w naszej parafii. Nauki rekolekcyjne poprowadzi Siostra Teresa Szałkowska, ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego, założonego przez bł. ks. Michała Sopoćkę, kierownika duchowego św. Siostry Faustyny. Pomoże nam ona głębiej zrozumieć tajemnice Bożego Miłosierdzia.

• Nauki rekolekcyjne w niedzielę na wszystkich Mszach św. W poniedziałek i wtorek na Mszach o 8.00, 9.30, 18.00 i 19.30. (Na dodatkowe Msze św. w czasie rekolekcji można jeszcze zamówić intencje mszalne).

• Do spowiedzi w czasie rekolekcji zapraszamy szczególnie w poniedziałek, w godz. 8.00-11.00 i 17.00-21.30. Będą wtedy spowiadać księża goście.

• W niedzielę zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.

• W niedzielę – 20 grudnia – spotkanie opłatkowe Franciszkańskiego Zakonu Świeckich o godz. 16.00, w salce obok kaplicy.

• Dziś także Msza św. i opłatek dla Wspólnoty AA, w dolnym kościele o godz. 15.00.

U początku przeżywanego w całym Kościele Roku Miłosierdzia zapraszamy dziś - 20 grudnia o godz. 19.00 - do górnego kościoła, na montaż słowno-muzyczny pt. "UWIERZ MIŁOŚCI", przygotowany przez dzieci i młodzież naszej parafii oraz siostry franciszkanki.

W Wigilię (w czwartek) Msze św. tylko o 6.15, 7.00 i 8.00, zaś spowiedź tylko w czasie porannych Mszy św.

 W Wigilię kancelaria czynna tylko przed południem.

• PASTERKA będzie odprawiana tradycyjnie o godz. 24.00.

• W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, w najbliższą niedzielę (27.12) oraz 1 stycznia Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.15, 10.30, 12.00, 13.15 i 18.00 tylko w górnym kościele!

 W niedzielę Św. Rodziny (27 grudnia) na każdej Mszy św. Małżonkowie będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie. Zachęcamy do wspólnego przychodzenia na Msze!

 Msza św. w intencji dzieci nienarodzonych w sobotę – 26 grudnia – o godz. 8.00.

•  Rozprowadzamy jeszcze świece CARITAS. Dochód z nich w całości przeznaczony jest na pomoc potrzebującym. W zakrystii można też zaopatrzyć się w opłatki wigilijne, tylko do 24 grudnia do godz. 9.00 rano.

 W Święta kancelaria parafialna będzie nieczynna.

 Wizyta duszpasterska wznowiona zostanie po Nowym Roku.

 Zapraszamy do parafialnej grupy wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży - szczegóły na stronie internetowej parafii: (www.opatrznoscboza.waw.pl )

 Zachęcamy do zgłaszania gotowości przyjęcia na nocleg młodych pielgrzymów na czas ŚDM (20-25.07. 2016 r.). Można to zrobić codziennie w kancelarii i zakrystii, lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Ostatnio modliliśmy się na Mszy św. pogrzebowej za śp. Krystynę Staśkiewicz. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.