Dziś, w niedzielę Świętej Rodziny, na każdej Mszy św. Małżonkowie będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie. 

List Pasterski Episkopatu Polski na Niedzielę Świętej Rodziny 

Dzisiaj oraz 1 stycznia Msze św. o godz. 7.00, 8.00. 9.15. 10.30, 12.00, 13.15 i 18.00 tylko w górnym kościele!

W czwartek - 31 grudnia zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Nabożeństwo Dziękczynne do Opatrzności Bożej za cały mijający rok 2015.  Ściagnij i wysłuchaj

W piątek - 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. To dzień, w którym katolicy powinni uczestniczyć we Mszy św. 

 

Niedziela Świętej Rodziny - 27.12.2015r. 

• Dziś, w niedzielę Świętej Rodziny, na każdej Mszy św. Małżonkowie będą mogli odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie. Zachęcamy do wspólnego przychodzenia na Msze Św. !

• Dzisiaj oraz 1 stycznia Msze św. o godz. 7.00, 8.00. 9.15. 10.30, 12.00, 13.15 i 18.00 tylko w górnym kościele!

• W czwartek - 31 grudnia zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Nabożeństwo Dziękczynne do Opatrzności Bożej za cały mijający rok 2015. Można tego dnia uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami i publiczne uczestnictwo w śpiewie Ciebie Boga Wysławiamy. Zwykłe warunki to - spowiedź św. Komunia św. modlitwa w intencjach papieskich, brak przywiązania do grzechy, choćby lekkiego.

• W piątek - 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. To dzień, w którym katolicy powinni uczestniczyć we Mszy św. Także tego dnia można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami i za udział w publicznym odmówieniu hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź. Ze względu na uroczystość można tego dnia spożywać pokarmy mięsne.

• 1 stycznia to też I piątek miesiąca - adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej, do godz. 24.00, z możliwością spowiedzi św.

• 2 stycznia - pierwsza sobota miesiąca - zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. o godz. 8.00

• W Niedzielę 3 stycznia - I niedziela miesiąca - adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 13.15, zakończy się nieszporami o godz. 17.30

• 3 stycznia zapraszamy po Mszy św. o godz. 12.00 na "Jasełka" w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 264 (w dolnym kościele)

• Wizyta duszpasterska wznowiona zostanie po Nowym Roku. Informacje - w niedzielę 3 stycznia.

• 6 stycznia swoje przedstawienie "Jasełek" zaprezentują dzieci z Przedszkola nr 248. Zapraszają do dolnego kościoła po Mszy św. o 12.00

• Zapraszamy do parafialnej grupy wolontariatu na Światowe Dni Młodzieży - szczegóły na stronie internetowej parafii: (www.opatrznoscboza.waw.pl )

• Zachęcamy do zgłaszania gotowości przyjęcia na nocleg młodych pielgrzymów na czas ŚDM (20-25.07. 2016 r.). Można to zrobić codziennie w kancelarii i zakrystii, lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

Ostatnio modliliśmy się na Mszy św. pogrzebowej za śp. Józefa Rybarczyka. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…