Mężczyźni Świętego Józefa.

W męskiej wspólnocie dzielimy się naszą wiarą, historią poznania i działania Boga w naszym życiu. Trwamy razem na modlitwie i pomagamy w trudnościach. Należymy do ogólnopolskiego ruchu Mężczyzn Świętego Józefa obecnego w całej Polsce (http://mezczyzni.net) Formujemy się na podstawie planu formacyjnego zawartego w książce Drogowskazy (http://mezczyzni.net/main/mae-mskie-grupy/103-drogowskazy). Nadaje ona tematykę i rytm dzielenia się naszymi zmaganiami codziennego życia z Bogiem i wracania do Niego.

Oprócz formacji spotykamy się na integracji (pizza, kręgle, pielgrzymki), jak również ramię w ramię służymy naszej parafii Opatrzności Bożej przy ul. Dickensa w Warszawie.

Zapraszamy na nasze spotkania, są otwarte, każdy jest mile widziany. Wymaganie formalne - bycie dorosłym mężczyzną i dostosowanie się do formuły dzielenia (tj. bez nadmiernego dyskutowania czy mędrkowania, w myśl zasady "zaparkuj dumę przed drzwiami").

Aktualny kalendarz spotkań: https://calendar.google.com/calendar/embed?src=d0e1u8iqj4hv23fk9iahf9tprc%40group.calendar.google.com&ctz=Europe%2FWarsaw

Do zobaczenia na spotkaniu, z Bogiem!