Przejdź do treści

II Niedziela zwykła, rok B

  1. W tę niedzielę zapraszamy młode małżeństwa na pierwsze spotkanie Duszpasterstwa Małżeństw. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą w Kaplicy Matki Bożej w górnym kościele o godz. 15:00. Więcej informacji u ks. Proboszcza.

  2.  W najbliższy poniedziałek o godzinie 17.00 wypominki. Przypominamy, że wypominki roczne czytamy w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godz. 17.00.

  3. 8 lutego (czwartek) rozpoczynamy Seminarium Odnowy Wiary, które poprowadzi Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca. Spotkania będą się odbywały w każdy czwartek, w dolnym Kościele, o godz. 19:00. 

  4. Rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Wszystkich, którzy chcieliby przyjąć nas w swoim domu prosimy o zgłoszenie tej informacji w zakrystii, lub kancelarii.

  5. Z uwagi na zbliżające się ferie szkolne nie będzie Mszy Świętych w Dolnym Kościele 14, 21 i 28 stycznia.

  6. We środę wspomnienie św. Antoniego opata, w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara.

  7. Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.30.

  8. Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19.00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  9. W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00.

  10. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.

  11. Choć do letnich wakacji jeszcze długi czas już teraz zapraszamy dzieci klas 3-8 na kolonie w lipcu. Więcej informacji u s. Maristelli.

  12. W czasie ferii szkolnych zawieszone są próby chóru. Po feriach w każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  13.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  14.  Informacje o parafii znajdziemy na stronie: www.opatrznoscboza.waw.pl oraz https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  15.  W minionym tygodniu na Mszach św. pogrzebowych pożegnaliśmy naszych zmarłych parafian: śp. Zofię Fasielak i śp. Dariusza Pazińskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. 

  Skip to content