Przejdź do treści

Niedziela Chrztu Pańskiego

  1.     Bardzo dziękujemy naszemu chórowi parafialnemu za koncert kolęd, który odbył się w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Jednocześnie zapraszamy za tydzień, 15 stycznia po Mszy Świętej wieczornej, na parafialne kolędowanie, które przygotowuje dla nas schola młodzieżowa. Będzie również możliwość nabycia płyty z kolędami w wykonaniu naszej młodzieży.

  2.     Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  3.     Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  4.     W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  5.     Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  6.     Informacje o parafii znajdziemy na stronie: www.opatrznoscboza.waw.pl oraz https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content