Przejdź do treści

XXIX Niedziela Zwykła, rok A – 22.10.2023 r.

  1) W najbliższy poniedziałek o godzinie 17.00 wypominki. Można też już składać wypominki na następny rok. Wypominki jednorazowe czytane są 2 listopada o godzinie 8.00 lub 18.00, wypominki roczne czytamy w każdy trzeci poniedziałek miesiąca.

  2) Dziś po Mszy Świętej wieczornej Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na wieczór uwielbienia.

  3) Za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 w dolnym kościele odbędzie się Msza Święta Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty, ich rodziny oraz wszystkich, którzy chcą odkrywać i pogłębiać duchowość maryjną.

  4) Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.30.

  5) Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po mszy św. wieczornej. W niedzielę różaniec o zwykłej porze, czyli o godz. 17.15. Wspólnota dzieci zaprasza na różaniec codziennie od poniedziałku do czwartku na godz. 17.15 do dolnego kościoła.

  6) Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19.15 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  7) Biblioteka parafialna serdecznie dziękuje za tak liczne uczestnictwo w kiermaszu książek. Jednocześnie prosimy teraz o nieprzynoszenie książek, które miałyby być darem dla parafii, ponieważ musimy dokonać reorganizacji naszych książkowych magazynów.

  8) W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00

  9) Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy po nabożeństwie różańcowym, czyli ok. godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.

  10) Zapraszamy Bielanki i chętne dziewczynki do włączenia się w tę piękną posługę, do kontaktu z s. Łucją.

  11) Choć do letnich wakacji jeszcze długi czas już teraz zapraszamy dzieci klas 3-8 na kolonie w lipcu. Więcej informacji u s. Maristelli.

  12) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  13) W sobotę święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

  14) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  15) Informacje o parafii znajdziemy na stronie Fb parafii https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content