Przejdź do treści

XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dziś adoracja po mszy św. od godz. 13.15 do modlitwy różańcowej o godz. 17.00. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  2. Przypominamy, że wypominki roczne czytamy w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godz. 17.00.

  3. Bielanki, oraz kandydatki zapraszamy na spotkanie we środę o godz. 18.00 w sali św. Jadwigi.

  4. We środę święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, we czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora kościoła, w piątek wspomnienie św. Marcina z Tours, w sobotę św. Jozafata.

  5. Pan Michał Kostro organizuje pokaz filmu chrześcijańskiego Medjugorje. Historia objawień Maryjnych w tamtym miejscu. Seans odbędzie się w środę 9 listopada o godz. 19:30 w kinie Helios w BlueCity. Bilety w cenie 15 zł można zarezerwować przez sms: 502 54 55 56.

  6. Rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej, a chodzą do szkoły poza naszą parafią, prosimy o zgłoszenie się do Sióstr katechetek.

  7. Zapraszamy chętnych na przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Kandydatów można zapisać w zakrystii lub w kancelarii.

  8. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy.

  9. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  10.Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  11.W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  12.Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  13.Informacje o parafii znajdziemy na stronie: www.opatrznoscboza.waw.pl oraz https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content