Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy po nabożeństwie różańcowym, czyli ok. godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.


Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy po nabożeństwie różańcowym, czyli ok. godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.