Przejdź do treści

II Niedziela Wielkiego Postu, rok A – 5.03.2023r.

  1.     Dobiega końca czas wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Bardzo dziękujemy wszystkim, z którymi w tym roku mogliśmy się spotkać. Bardzo przepraszamy, jeżeli czyjś dom pominęliśmy i w związku z tym prosimy o kontakt z księżmi w zakrystii lub kancelarii.

  2.     W tym tygodniu odbędą się rekolekcje dla uczniów szkół podstawowych, od poniedziałku do środy, w godz. 10:00-14:00. Rekolekcje poprowadzi s. Lidia, Służebniczka Krzyża. Wszystkich uczestników rekolekcji polecamy naszej modlitwie.

  3.     W sobotę, 11 marca Caritas organizuje wydawanie paczek dla potrzebujących i ubogich parafian, które nastąpi bezpośrednio po Mszy Świętej w Dolnym kościele, o godz. 10.00. Zapraszamy również wszystkich parafian pragnących włączyć się w organizację dzieł miłosierdzia w parafii.

  4.     Rozpoczyna się Wielki Post. Wielkopostne nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszach św. o godz. 8.00 i 18.00, dla dzieci o godz. 17.15. Gorzkie Żale – w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00.

  5.     Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy

  6.     Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  7.     Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  8.     W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  9.     Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  10.Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content