Przejdź do treści

II Niedziela Zwykła, rok A

  1. Dziś po Mszy Świętej wieczornej młodzież naszej parafii zaprasza na wspólne kolędowanie. Będzie również możliwość nabycia płyty z kolędami w wykonaniu naszej młodzieży.

  2. W najbliższy poniedziałek o godzinie 17.00 wypominki. Przypominamy, że wypominki roczne czytamy w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godz. 17.00.

  3. Jak co roku organizujemy kolonie letnie w Darłówku. W tym roku w terminie od 24 czerwca do 4 lipca. Zaproszone są dzieci z klas 3-7 (włącznie). Więcej informacji u s. Maristelli.

  4. Za tydzień w dolnym kościele po Mszy św. o godz. 12.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10 zapraszają na Jasełka

  5. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  6. Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  7. W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  8. We wtorek, 17 stycznia będzie obchodzony w Kościele w Polsce XXVI Dzień Judaizmu. Z tej okazji, w niedzielę, 15 stycznia br. w kościele środowisk twórczych św. Brata Alberta i św. Andrzeja Apostoła o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza Święta. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie pt. Jak zmieniało się chrześcijańskie spojrzenie na ŻydówTydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan będziemy obchodzili w dniach 18 – 25 stycznia 2023 roku pod hasłem Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości (por. Iz 1, 17). Na zakończenie Tygodnia modlitw w czwartek, 26 stycznia br. o godz. 17.30 w kościele św. Marcina przy ul. Piwnej 9/11 w Warszawie zostanie odprawiona Msza święta. Zapraszamy wiernych naszej archidiecezji do udziału w nabożeństwach ekumenicznych. W czwartek, 26 stycznia br. przypada Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce pod hasłem Chrześcijanie i muzułmanie: dzieląc radości i smutki.

  9. W tym roku Niedziela Słowa Bożego przypada 22 stycznia. Papież Franciszek ustanowił Niedzielę Słowa Bożego, która ma się odbywać co roku w trzecią niedzielę okresu zwykłego, na mocy Listu apostolskiego motu proprio „Aperuit illis” wydanego w 2019 roku.

  10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  11.  Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content