Przejdź do treści

III Niedziela Wielkanocna

  1) Dziś o godz. 16.00, w salce „Przystań” odbędzie się spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

  2) Powracając do tradycji ostatnich lat zapraszamy na bal parafialny wszystkich chętnych dziś po Mszy Świętej wieczornej ok. godz. 19.15 w dolnym kościele. Zabawa potrwa do godz. 22.00. Zabieramy ze sobą wygodne obuwie, dobry humor i to wystarczy.

  3) Za tydzień w niedzielę (30 kwietnia) o godz. 16.00 w dolnym kościele odbędzie się Msza Święta Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty, ich rodziny oraz wszystkich, którzy chcą odkrywać i pogłębiać duchowość maryjną.

  4) Ze względu na zbliżające się dni wolne od zajęć szkolnych w niedzielę 30 kwietnia nie będzie Mszy Świętych w dolnym kościele.

  5) Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy.

  6) Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  7) Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.30.

  8) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  9) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  10)  Informacje o parafii znajdziemy na stronie: www.opatrznoscboza.waw.pl oraz https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  11)  W minionym tygodniu na Mszy św. pogrzebowej pożegnaliśmy naszych zmarłych parafian: śp. Dariusza Bąkowskiego, oraz śp. Alicję Adamczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

  Skip to content