Przejdź do treści

III Niedziela Wielkanocna

  1. Siostry Franciszkanki z Fundacji Mała Trzódka bardzo serdecznie dziękują za ciepłe przyjęcie i otwarte, hojne serca. Siostrom z Fundacji Mała Trzódka udało się zebrać 23 977,88zł na pomoc osobom starszym i ubogim. Bóg zapłać!
  2. Dziś kolejne spotkanie małżeństw. Zapraszamy na Mszę Świętą do kaplicy MB na godz. 15:00. Po Mszy Św. konferencja oraz spotkanie w salce św. Maksymiliana.
  3. Dziś również o godz. 15:00 w Dolnym Kościele Msza Święta dla wspólnot AA.
  4. Ks. Piotr pragnie zaprosić wszystkich, którzy chcieliby wspólnie modlić się i pogłębiać swoją wiarę, na spotkanie wspólnoty w poniedziałki o godz. 19:30 w dolnym kościele.
  5. Schola dziecięca zaprasza wszystkich chętnych do grania i śpiewania w każdy czwartek o godz. 17:30 do Sali św. Maksymiliana w Dolnym Kościele.
  6. Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.30.
  7. Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19.00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.
  8. W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00.
  9. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.
  10. W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.
  11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.
  12. Informacje o parafii znajdziemy na stronie: www.opatrznoscboza.waw.pl oraz https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/
  Skip to content