Przejdź do treści

III Niedziela Wielkiego Postu, rok A

  1. 17 marca w piątek wieczorem Schola młodzieżowa zaprasza na Drogę Krzyżową, a po nabożeństwie na Adorację Krzyża.

  2.  Biblioteka Parafialna w niedzielę, 19 marca, serdecznie zaprasza na kolejny kiermasz książek w godzinach 9.00 – 14.30. w Dolnym kościele – wejście od przedszkola. Jednocześnie przypominamy o zwracaniu wypożyczonych książek, tak by mogły posłużyć również innym czytelnikom.

  3.  W niedzielę 19 marca o godz. 16.00 Kapitułę Wyborczą naszej wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich rozpocznie Msza Święta w kaplicy Matki Bożej, na którą zapraszamy sympatyków św. Franciszka z Asyżu.

  4.  Od 22 do 24 marca odbędą się w naszej parafii rekolekcje dla młodzieży szkół średnich. Poprowadzi je kl. Maciej wraz z grupą kleryków naszego Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie. Wszystkich uczestników rekolekcji oraz prowadzących polecamy naszej modlitwie.

  5.  25 marca podczas Mszy Św. wieczornej odbędzie się Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w tę modlitwę prosimy o zabranie ze sobą świec.

  6.  We wtorek 14 marca o 19.30 w kinie Helios w BlueCity odbędzie się pokaz trzeciej części serialu The Chosen Wybrani. To głośny serial o Jezusie Chrystusie. Bilety w cenie 16 zł można zarezerwować przez sms: 502 54 55 56.

  7.  W minionym tygodniu na Mszach św. pogrzebowych pożegnaliśmy naszych zmarłych parafian: śp. Halinę Połońską-Molendę oraz śp.Wacława Narczyka “Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

  8.  Trwa Wielki Post. Wielkopostne nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszach św. o godz. 8.00 i 18.00, dla dzieci o godz. 17.15. Gorzkie Żale – w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00.

  9. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy.

  10.Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  11.Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  12.W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  13.Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  14.Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content