Przejdź do treści

IV Niedziela Wielkanocy – 21.04.2024

  1. Dziś spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich o godz. 16:00 w salce “Przystań”.
  2. Za tydzień 28 kwietnia o godz. 16:00 w dolnym kościele odbędzie się Msza Święta Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty, ich rodziny oraz wszystkich, którzy chcą odkrywać i pogłębiać duchowość maryjną.
  3. W najbliższy wtorek uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski, we środę wspomnienie św. Jerzego, patrona rezydenta naszej parafii – ks. Jerzego, we czwartek święto św. Marka Ewangelisty.
  4. Ks. Piotr pragnie zaprosić wszystkich, którzy chcieliby wspólnie modlić się i pogłębiać swoją wiarę, na spotkanie wspólnoty w poniedziałki o godz. 19:30 w dolnym kościele.
  5. Schola dziecięca zaprasza wszystkich chętnych do grania i śpiewania w każdy czwartek o godz. 17:30 do Sali św. Maksymiliana w Dolnym Kościele.
  6. Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.30.
  7. Studentów, a także osoby, które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19:00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.
  8. W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17:00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20:00.
  9. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19:15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym. Spotkania prowadzi diakon Maciej.
  10. W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18:00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.
  11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.
  12. Informacje o parafii znajdziemy na Instagramie https://www.instagram.com/parafia.opatrznosci/ oraz na Facebooku – https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/
  Skip to content