Przejdź do treści

IV Niedziela Wielkiego Postu, rok A

  1.Za tydzień w niedzielę 26 marca o godz. 16:00 w dolnym kościele odbędzie się Msza Święta Wspólnoty Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty, ich rodziny oraz wszystkich, którzy chcą odkrywać i pogłębiać duchowość maryjną.

  2. Biblioteka Parafialna serdecznie zaprasza na kolejny kiermasz książek, który odbywa się w niedzielę (19 marca br. ) w godzinach 9:00 – 14:30. w Dolnym kościele – wejście od przedszkola. Jednocześnie przypominamy o zwracaniu wypożyczonych książek, tak by mogły posłużyć również innym czytelnikom.

  3. W dzisiejszą niedzielę o godz. 16:00 Kapitułę Wyborczą naszej wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich rozpocznie Msza Święta w kaplicy Matki Bożej, na którą zapraszamy sympatyków św. Franciszka z Asyżu.

  4.Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii w piątek, 31 marca br po Mszy Św. wieczornej.

  5. Od 22 do 24 marca br odbędą się w naszej parafii rekolekcje dla młodzieży szkół średnich. Poprowadzi je kl. Maciej wraz z grupą kleryków naszego Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie. Wszystkich uczestników rekolekcji oraz prowadzących polecamy naszej modlitwie.

  6. Rekolekcje dla wszystkich parafian rozpoczniemy w Niedzielę Palmową 2 kwietnia i potrwają one do Wielkiej Środy do 5 kwietnia. Poprowadzi je ks. Przemysław Śliwiński, rzecznik prasowy Archidiecezji warszawskiej. Nauki rekolekcyjne w niedzielę podczas wszystkich Mszy Świętych. Jednocześnie przypominamy, że w związku z rekolekcjami Msze Święte z dolnego kościoła będą odprawiane w głównym kościele. Od poniedziałku do środy nauki rekolekcyjne na Mszach Świętych o godzinie: 8:00, 9:30, 18:00 i 19:30. Serdecznie zapraszamy.

  7. W dniu 25 marca br podczas Mszy Św. wieczornej odbędzie się Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w tę modlitwę prosimy o zabranie ze sobą świec.

  8. Trwa Wielki Post. Wielkopostne nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszach św. o godz. 8:00 i 18:00, dla dzieci o godz. 17:15. Gorzkie Żale – w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17:00.

  9. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy.

  10. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  11. Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10:00.

  12. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  13. Informacje o parafii znajdziemy na facebooku https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  14. W minionym tygodniu na Mszy Św. pogrzebowej pożegnaliśmy naszego zmarłego parafianina p. Jana Jaczewskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

  Skip to content