Przejdź do treści

IV Niedziela Zwykła 28.01.2024 r.

  1.  W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Godzina Święta we czwartek o godz. 17:00. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy św. o godz. 8:00 oraz po mszy św. o godz. 18:00. Spowiedź i adoracja wieczorem do godz. 22:00. Spowiedź dla dzieci o godz. 16:30 a Msza Święta dla dzieci o godz. 17:00. W pierwszą sobotę nabożeństwo po mszy św. o godz. 8:00. W pierwszą niedzielę miesiąca adoracja po Mszy św. o godz. 13:15 do nabożeństwa przed wieczorną Mszą Św., o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

  2. Schola młodzieżowa „Wniebogłosy” serdecznie zaprasza na parafialne kolędowanie dziś, po wieczornej Mszy Świętej.

  3. Dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele odbędzie się Msza Święta Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty, ich rodziny oraz wszystkich, którzy chcą odkrywać i pogłębiać duchowość maryjną.

  4. Już niebawem, 8 lutego w naszej Parafii rozpoczynamy Seminarium Odnowy Wiary, które poprowadzi Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca. Spotkania będą się odbywały w każdy czwartek, w dolnym Kościele o godzinie 19:00. Seminarium będzie poprzedzone Niedzielą Ewangelizacyjną (4 lutego), na której usłyszymy świadectwa wiary członków Wspólnoty. Więcej informacji będzie przekazywanych na Seminarium. Serdecznie zapraszamy. 

  5. Rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Wszystkich, którzy chcieliby przyjąć nas w swoim domu prosimy o zgłoszenie tej informacji w zakrystii, lub kancelarii.

  6. Z uwagi na trwające ferie szkolne nie będzie Mszy Świętych w Dolnym Kościele 28 stycznia.

  7. We wtorek wspomnienie św. Hiacynty Mariscotti, we środę św. Jana Bosko, w piątek Święto Ofiarowania Pańskiego (w świece należy zaopatrzyć się we własnym zakresie), w sobotę wspomnienie św. Błażeja. 

  8. Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.30. [w czasie ferii spotkania są zawieszone]

  9. Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19.00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem. [w czasie ferii spotkania są zawieszone]

  10. W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00.

  11. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.

  12.  Choć do letnich wakacji jeszcze długi czas już teraz zapraszamy dzieci klas 3-8 na kolonie w lipcu. Więcej informacji u s. Maristelli.

  13. W czasie ferii szkolnych zawieszone są próby chóru. Po feriach w każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  14. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  15. Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  16.W minionym tygodniu na Mszach św. pogrzebowych pożegnaliśmy naszych zmarłych parafian: śp. Jacka Kowalskiego i śp. Helenę Szymczak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

  Skip to content