Przejdź do treści

IV Niedziela Zwykła, rok A

  1. Dziś, po Mszy Świętej wieczornej, zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszej scholii dziecięcej, wspartej scholą młodzieżową. Będzie również możliwość włączenia się w zbiórkę na nowe mikrofony dla naszych parafialnych zespołów muzycznych.

  2. Ze względu na zbliżające się ferie szkolne nie będzie mszy świętych niedzielnych w dolnym kościele 12, 19 i 26 lutego. W czasie ferii szkolnych kancelaria będzie czynna o stałych godzinach ale tylko w poniedziałki, czwartki i piątki.

  3. Dzisiaj o godzinie 16.00, w dolnym kościele odbędzie się Msza Święta Żywego Różańca. Zapraszamy członków Wspólnoty, ich rodziny oraz każdego, kto chce poznawać duchowość maryjną

  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta o godz. 17.00. W piątek nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 8.00 i 18.00. Tego dnia spowiedź i adoracja wieczorem do godz. 22.00. Spowiedź dla dzieci o godz. 16.30, po niej Msza Św. o godz. 17.00. W sobotę nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 8.00.

  5. Msza św. w intencji dzieci nienarodzonych w sobotę o godz. 8.00

  6.  Za tydzień adoracja po mszy św. o godz. 13.15 do modlitwy różańcowej. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  7. We wtorek wspomnienie św. Jana Bosko, we czwartek, 2 lutego br. obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Tego dnia podczas mszy świętych nastąpi błogosławieństwo świec, które w naszej tradycji przynosimy z domu do kościoła. Również tego samego dnia obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego. Jest to szczególna okazja do wyrażenia dziękczynienia dobremu Bogu za powołania do życia zakonnego i modlitwy o nowe powołania. W naszej parafii modlimy się za wszystkie siostry ze zgromadzenia Sióstr Franciszkanek od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej, w sposób szczególny dziękujemy i prosimy o Boże Błogosławieństwo, oraz wszelkie potrzebne łaski dla s. Benedykty, s. Maristelli, s. Jany, s. Konstancji i s. Serafiny. Przeprowadzona tego dnia zbiórka na tacę przeznaczona jest na zakony klauzurowe.

  8. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  9. Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  10. W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  12.Informacje o parafii znajdziemy na stronie: www.opatrznoscboza.waw.pl oraz https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content