Przejdź do treści

IX Niedziela Zwykła

  2.06.2024 r.

  1) Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja po Mszy św. o godz. 13:15 do Mszy Św. o godz. 18:00. W tym czasie o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  2) W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Godzina Święta o godz. 17:00. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy św. o godz. 8:00 oraz po mszy św. o godz. 18:00. Spowiedź i adoracja wieczorem do godz. 22:00. Spowiedź dla dzieci od godz. 16:30 a Msza Święta dla dzieci o godz. 17:00. 

  3) Za nami Uroczystość Bożego Ciała. Bardzo dziękujemy wszystkim parafianom za obecność podczas procesji. W sposób szczególny dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy organizacji ołtarzy – wspólnotom: Żywego Różańca, Przyjaciół Oblubieńca, Caritasowi, służbie liturgicznej, bielankom, chórowi, siostrom Franciszkankom, panom pomagającym w rozstawieniu i zdemontowaniu ołtarzy, policji, która zabezpieczała trasę procesji oraz wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu i przeżywaniu tej Uroczystości. Bóg zapłać!

  4) Trwają nabożeństwa czerwcowe – w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, w niedziele o godz. 17.30.

  5) W tym tygodniu we czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała i po Mszy Św. wieczornej poświęcenie wianków. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

  6) Ks. Piotr pragnie zaprosić wszystkich, którzy chcieliby wspólnie modlić się i pogłębiać swoją wiarę, na spotkanie wspólnoty w poniedziałki o godz. 19:30 w dolnym kościele.

  7) Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy wtorek od godz. 17:00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20:00.

  8) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18:00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  9) Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19:00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  10) Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19:15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym. Spotkania prowadzi diakon Maciej.

  11) Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na spotkania wspólnotowe w czwartki o godzinie 19.00 do dolnego kościoła. Każdy, młody i starszy, jest mile widziany. Do zobaczenia w czwartek!

  12) Schola dziecięca zaprasza wszystkich chętnych do grania i śpiewania w każdy czwartek o godz. 17:30 do Sali św. Maksymiliana w Dolnym Kościele.

  13) Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10:30.

  14) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  15) Informacje o parafii znajdziemy na Facebooku – https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content