Przejdź do treści

Niedziela – 1.01.2022

  1.Dziś adoracja po mszy św. o godz. 13.15 do modlitwy różańcowej. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  2.  We Piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego, porządek mszy świętych jak w niedzielę. Po mszy św. wieczornej zapraszamy na koncert kolęd naszego Chóru Parafialnego pt.: „Mizerna cicha…”.

  3. Niebawem rozpoczniemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Wszystkich, którzy chcieliby przyjąć nas w swoim domu prosimy o zgłoszenie tej informacji w zakrystii, lub kancelarii.

  4. We czwartek Godzina Święta o godz. 17.00. W piątek z racji na Uroczystość Trzech Króli nie będzie liturgicznych modlitw w pierwszy piątek. Nabożeństwo w sobotę po mszy świętej o godz. 8.00. 

  5. Ze względu na zbliżający się nowy rok kalendarzowy prosimy wszystkich, którzy mieli zamówione msze święte gregoriańskie, o kontakt.

  6. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  7. Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  8. W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  9.Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  10.Informacje o parafii znajdziemy na  https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content