Przejdź do treści

Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1.Dziękujemy serdecznie wszystkim parafianom za przyniesione produkty na śniadanie dla samotnych i ubogich. Oprócz produktów na śniadanie Caritas przygotował z nich 65 paczek. Dziękujemy również Państwu Błaszczak, właścicielom piekarni Wawerskiej, za dostarczony chleb na śniadanie wielkanocne oraz cukierni z Ochoty za dostawę ciast.

  2.Dziś z racji na pierwszą niedzielę miesiąca adoracja po Mszy św. o godz. 13:15 do Mszy Św. o godz. 18:00. W tym czasie o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  3.Dziś po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia organizowany przez Wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca.

  4.Dziś również gościmy siostry Franciszkanki prowadzące Fundację Pomocy Osobom Starszym i Ubogim „Mała Trzódka”. Po każdej Mszy św. można zakupić rękodzieła wykonane przez siostry Franciszkanki. Całkowity dochód przeznaczony będzie na wsparcie podopiecznych Fundacji.

  5.W poniedziałek, 8 kwietnia na Mszy Św. o godz. 18:00 odbędzie się Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Zapraszamy do duchowej adopcji, zapisy przyjmujemy 8 kwietnia w salce przystań od godz. 17:00. Ofiary zbierane do puszek po Mszy Świętej przeznaczamy na fundusz obrony życia w Krakowie.

  6. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego, porządek Mszy Świętych jak w dzień powszedni. Jest to równocześnie święto patronalne parafii Zwiastowania Pańskiego przy ul. Gorlickiej 5/7. Księdzu Proboszczowi i wszystkim parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa i szczególnej opieki Matki Bożej.

  7.Schola dziecięca zaprasza wszystkich chętnych do grania i śpiewania w każdy czwartek o godz. 17:30 do Sali św. Maksymiliana w Dolnym Kościele.

  8.Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.30

  9.Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19.00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  10.W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00.

  11.Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.

  12.W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com

  13.Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  14. Informacje o parafii znajdziemy na FB https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/ oraz na Instagramie.

  15.W minionym tygodniu na Mszy św. pogrzebowej pożegnaliśmy naszą zmarłą parafiankę: śp. Jadwigę Barbasiewicz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

  Skip to content