Przejdź do treści

Niedziela Święto Chrztu Pańskiego

  rok B, 7.01.2024 r.

  1. Bardzo dziękujemy scholii dziecięcej, scholii młodzieżowej oraz chórowi parafialnemu za koncerty kolęd, w których mogliśmy uczestniczyć. Dzięki Waszej pracy i zaangażowaniu w poprzednim tygodniu odbyły się dwa kolędowania, za które bardzo dziękujemy.

  2. W niedzielę, 14 stycznia zapraszamy młode małżeństwa na pierwsze spotkanie Duszpasterstwa Małżeństw. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą w Kaplicy Matki Bożej w górnym kościele o godz. 15:00. Więcej informacji u ks. Proboszcza.

  3. Niebawem rozpoczniemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Wszystkich, którzy chcieliby przyjąć nas w swoim domu prosimy o zgłoszenie tej informacji w zakrystii, lub kancelarii.

  4. Z uwagi na zbliżające się ferie szkolne nie będzie Mszy Świętych w Dolnym Kościele 14, 21 i 28 stycznia.

  5. Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.30.

  6. Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19.00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  7. W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00.

  8. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.

  9. Choć do letnich wakacji jeszcze długi czas już teraz zapraszamy dzieci klas 3-8 na kolonie w lipcu. Więcej informacji u s. Maristelli.

  10. W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  12. Informacje o parafii znajdziemy na fejsbuku https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/ 

  13. W minionym tygodniu na Mszy św. pogrzebowej pożegnaliśmy naszą zmarłą parafiankę: śp. Barbarę Dębicką. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. 

  Skip to content