Przejdź do treści

ODPUST PARAFIALNY

    31 maja 1962 roku bł. kardynał Stefan Wyszyński dokonał poświęcenia kaplicy, która była początkiem naszego kościoła.

    W nawiązaniu do tego wydarzenia, przeżywamy dziś odpust parafialny. Uroczysta Msza Św. z procesją o godz. 10:30. Ze względu na odpust tego dnia nie będzie dodatkowej Mszy Świętej Żywego Różańca.

    Więcej na: https://opatrznoscboza.waw.pl/historia/

    Przejdź do treści