Przejdź do treści

VI Niedziela zwykła 13.02.2022 r.

  W związku z zaleceniami sanitarnymi przypominamy, że należy mieć zakryte maseczką usta i nos w czasie pobytu w kościele. Prosimy też, by procesyjnie środkiem kościoła podchodziły tylko osoby przyjmujące Komunię św. „na rękę”. 

  Za tydzień, w niedzielę 20.02 o 16, zapraszamy na spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (w kaplicy Matki Bożej).

  Są jeszcze ostatnie intencje na marzec.

  Przyjmujemy też intencje na Msze św. w kwietniu, maju i czerwcu.

  Lubisz śpiewać? Jeśli tak, zapraszamy do naszego Parafialnego Chóru Opatrzności Bożej. Spotkania we wtorki o godzinie 18. Jeśli chcesz dołączyć – napisz: marzenaprojs88@gmail.com. Nie zakopuj swego talentu i przyjdź!

  Przypominamy, że w naszej parafii codziennie modlimy się modlitwą różańcową. Różaniec w intencjach Kościoła i naszej parafii od poniedziałku do soboty o 17.20; w niedziele o 17.15 w intencji Ojczyzny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  We wtorki zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od 17 do Mszy św. i po Mszy św. do 20.

  Zapraszamy na spotkania w ramach grupy biblijnej. Na wspólne poznawanie Ewangelii wg św. Mateusza zapraszamy we czwartki o 19.30 w dolnym kościele (wejście od strony przedszkola). Kolejne spotkanie 10 lutego.

  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  Informacje o parafii znajdziemy też na Facebooku. Zapraszamy do polubienia i śledzenia profilu prowadzonego przez parafian: www.facebook.com/BozaOpatrznosc

  Skip to content