Przejdź do treści

XI Niedziela Zwykła

1) Za tydzień 23 czerwca, podczas Mszy Św. o godz. 12:00 pożegnamy s. Maristellę, która przez wiele lat posługiwała w naszej parafii. Dziękujemy Siostrze za wspólny czas modlitwy i pracy. Życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej oraz zapewniamy o naszej pamięci i modlitwie.

2) Zbliża się czas wakacji a wraz z nim zmiana harmonogramu liturgiczno-duszpasterskiego. Od niedzieli 23 czerwca przez cały okres wakacyjny nie będzie Mszy Świętych w dolnym kościele. Wszystkich wiernych zapraszamy do górnego kościoła. Od 1 lipca do 31 sierpnia Msza Święta wieczorna przesunięta jest z godziny 18:00 na 19:00. Kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 9:00 do 10:00 i od 17:00 do 17:50.

3) Za tydzień w niedzielę 23 czerwca nie będzie już Mszy Świętych w Dolnym kościele. Intencje tych Mszy Świętych odprawione zostaną w Górnym kościele.

4) W najbliższy poniedziałek Wypominki. Tego dnia Msza Św. o godz. 18:00 odprawiana jest w intencji wszystkich zmarłych, za których modlimy się podczas Wypominek

5) Trwają nabożeństwa czerwcowe – w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, w niedziele o godz. 17:30.

6) W poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, w piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.

7) W minionym tygodniu na Mszach św. pogrzebowych pożegnaliśmy naszych zmarłych parafian: śp. Alicję Miller, śp. Alinę Haman, śp. Ryszarda Sadkowskiego, śp. Beatę Stefaniak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. 

Ogłoszenia cykliczne:

8) Ks. Piotr pragnie zaprosić wszystkich, którzy chcieliby wspólnie modlić się i pogłębiać swoją wiarę, na spotkanie wspólnoty w poniedziałki o godz. 19:30 w dolnym kościele.

9) Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy wtorek od godz. 17:00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20:00.

10) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18:00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

11) Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19:00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

12) Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19:15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym. Spotkania prowadzi diakon Maciej.

13) Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na spotkania wspólnotowe w czwartki o godzinie 19:00 do dolnego kościoła. Każdy, młody i starszy, jest mile widziany. Do zobaczenia w czwartek!

14) Schola dziecięca zaprasza wszystkich chętnych do grania i śpiewania w każdy czwartek o godz. 17:30 do Sali św. Maksymiliana w Dolnym Kościele.

15)  Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10:30.

16  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

17)  Informacje o parafii znajdziemy na Facebooku – https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

X Niedziela zwykła 8.06.2024r.

1)      W tę niedzielę zapraszamy małżeństwa na wspólną mszę i spotkanie. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 15:00 w kaplicy MB, po mszy konferencja na temat książki K. Wojtyły Miłość i odpowiedzialność, oraz agapa.

2)      Dziś również o godz. 15:00 w Dolnym Kościele Msza Święta dla wspólnot AA.

3)      We czwartek 13 czerwca zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej przy kapliczce Matki Bożej przy stawiku – po Mszy Św. wieczornej, czyli ok. godz. 19:15.

4)      Schola młodzieżowa wNieboGłosy serdecznie zaprasza na coroczny koncert dziękczynno-uwielbieniowy w niedzielę 16.06 po mszy świętej wieczornej (ok. godz. 19:10). Tak jak w poprzednich latach, chcemy podziękować Bogu za kolejny rok formacji. Dobrowolne ofiary, które będziemy zbierać po koncercie przeznaczone będą na wyjazd formacyjny.

5)      Trwają nabożeństwa czerwcowe – w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, w niedziele o godz. 17:30.

6)      W poniedziałek wspomnienie św. Efrema, diakona i Doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, we czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, Doktora Kościoła, w piątek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

Ogłoszenia cykliczne:

7)      Ks. Piotr pragnie zaprosić wszystkich, którzy chcieliby wspólnie modlić się i pogłębiać swoją wiarę, na spotkanie wspólnoty w poniedziałki o godz. 19:30 w dolnym kościele.

8)      Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy wtorek od godz. 17:00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20:00.

9)      W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18:00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

10)   Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19:00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

11)   Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19:15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym. Spotkania prowadzi diakon Maciej.

12)   Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na spotkania wspólnotowe w czwartki o godzinie 19:00 do dolnego kościoła. Każdy, młody i starszy, jest mile widziany. Do zobaczenia w czwartek!

13)   Schola dziecięca zaprasza wszystkich chętnych do grania i śpiewania w każdy czwartek o godz. 17:30 do Sali św. Maksymiliana w Dolnym Kościele.

14)   Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10:30.

15)   Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

16)   Informacje o parafii znajdziemy na stronie: www.opatrznoscboza.waw.pl oraz na Facebooku – https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

Skip to content