Przejdź do treści

Seminarium Odnowy Wiary

  Już niedługo (8 lutego br) w naszej parafii rozpocznie się SEMINARIUM ODNOWY WIARY adresowane do wszystkich osób, które pragną doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00 w dolnym kościele i potrwa około 2 godzin.

  Dla jednych będzie to pierwsze doświadczenie miłującej obecności Boga, który mimo iż pozostaje niewidzialny dla oczu, objawia się w inny, wybrany przez siebie sposób.

  Dla innych będzie to okazja do nawiązania relacji z Bogiem, którego już kiedyś spotkali, ale nie podjęli zaproszenia do bliskości z nim.

  Dla niektórych to szansa do odnowienia relacji z Bogiem, która stała się tylko przyzwyczajeniem do pewnych form kultu pozbawionych radości, miłości, nadziei, poczucia sensu.

  Dla wszystkich, którzy trwają w bliskości i miłości Boga, to okazja do świętowania, radowania się i odkrywania, jak nieskończenie dobry i zachwycający jest nasz Bóg! Święty i niepojęty w swojej hojności ma z pewnością także i dla nich niespodzianki.

  Seminarium to seria 11 spotkań. Każde spotkanie w ramach Seminarium trwać będzie około 2 godzin. Rozpoczynamy 8 lutego 2024 r. spotkania zakończymy około 25.04.2024 r.

  Podczas spotkań zapewniamy opiekę nad dziećmi. Zapraszamy – Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca.

  Skip to content