Przejdź do treści

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 4 czerwca 2023r.

  1) W ostatni dzień maja przeżywaliśmy odpust parafialny. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniach oraz za Waszą obecność. Więcej informacji na temat naszego Odpustu, wraz ze zdjęciami na naszym profilu facebookowym.

  2) Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała i związana z nią procesja. Wszystkich panów, którzy chcieliby pomóc w przygotowaniu ołtarzy prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem.

  3) W Uroczystość Bożego Ciała msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30 (z procesją), ok. 13.00 (bezpośrednio po procesji) i o 18.00. Procesję poprowadzi ks. Bartosz Tarnawski, nowo wyświęcony kapłan naszej archidiecezji.

  4) Przypominamy, że nabożeństwa czerwcowe odprawiamy: w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, w niedziele o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  5) W poniedziałek wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika, we czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało), w piątek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Warszawie.

  6) Dzisiaj (ok. godz. 19.00) wspólnota Przyjaciół Oblubieńca zaprasza na Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się po Mszy Świętej wieczornej.

  7) Dziś pierwsza niedziela miesiąca– adoracja po Mszy św. o 13.15 do wieczornego nabożeństwa. O 15 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

  8) Parafialny Klub Sportowy pod wezwaniem Dobrego Łotra organizuje w sobotę wycieczkę rowerową do Ossowa w dwóch wersjach – 22km i 40 km. Zbiórka chętnych po Mszy Świętej porannej. Więcej informacji u: p. Marek Kosiński (tel.: 791 581 028)

  9) Dzisiaj obchodzimy XVI Święto Dziękczynienia, które w tym roku przebiega pod hasłem Dziękujemy za czyniących pokój. O godz. 7.40 z placu Marszałka Józefa Piłsudskiego wyruszy procesja z relikwiami Błogosławionego Stefana Wincentego Frelichowskiego kapłana i męczennika, patrona polskich harcerzy, przejdzie Traktem Królewskim do Świątyni Opatrzności Bożej. Zachęcamy do udziału w orszaku procesyjnym wszystkich wiernych. Ofiary na dalsze prace wykończeniowe Świątyni można składać do puszki w zakrystii.

  10)Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy.

  11) Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  12) Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.30.

  13) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  14) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  15) Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content