Przejdź do treści

V Niedziela Wielkanocna

  1)     Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała i związana z nią procesja. Wszystkich panów, którzy chcieliby pomóc w przygotowaniu ołtarzy prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem.

  2)     Przypominamy, że nabożeństwa majowe odprawiamy: w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, w niedziele o godz. 17.30. Także w niedziele, po wieczornej Mszy Świętej będziemy spotykać się na „majówki” przy kapliczkach na terenie naszej parafii. Dzisiaj spotkamy się przy kapliczce przed kościołem.

  3)      Dziś adoracja po mszy św. o godz. 13.15 do nabożeństwa majowego. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  4)      W poniedziałek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Tego dnia, jak każdego 13 dnia miesiąca od maja do października, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej przy kapliczce Matki Bożej przy stawiku – po Mszy Św. wieczornej, czyli ok. 19.15.

  5)      Dzięki inicjatywie parafian następuje reaktywacja Parafialnego Klubu Sportowego pod wezwaniem Dobrego Łotra. Zainteresowanych uprawianiem sportu zapraszamy do kontaktu tel.: 791.581.028. Założyciele klubu posiadają doświadczenie w uprawianiu biegania długodystansowego oraz organizacji wycieczek rowerowych o zróżnicowanej skali trudności.  

  6)      Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w naszej parafii w dwóch terminach – 13 i 20 maja o godz. 12.00. W tych samych dniach, podczas Mszy Św. o godz. 16.30 przeżywać będziemy Rocznicę I Komunii Świętej. Spowiedź przed I Komunią Świętą i Rocznicą w piątek o godz. 16.30.

  7)      Alumn Maciej Koźba 13 maja przyjmie z rąk Ks. Kard. Kazimierza Nycza święcenia diakonatu. Wszystkich, którzy chcieliby towarzyszyć osobiście w tej uroczystości zapraszamy do kościoła seminaryjnego ul .Krakowskie Przedmieście 52/54 na godz. 14.00. Kleryka Macieja otaczamy modlitwą i życzymy mu Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Fatimskiej.

  8)      Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy.

  9)      Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  10)  Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.30.

  11)  W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  12)  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  13)  Informacje o parafii znajdziemy na FB https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content