Przejdź do treści

V Niedziela Zwykła, rok A

  1. Bardzo dziękujemy chórowi dziecięcemu za piękny koncert kolęd, który odbył się w zeszłą niedzielę. Udało nam się zebrać ok. 1300 zł, które przeznaczymy na nowe mikrofony dla naszych zespołów muzycznych. Jednocześnie jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy organizacji, w sposób szczególny s. Janie i s. Serafinie oraz Grupie Młodzieżowej naszej Parafii.

  2. Przypominamy, że ze względu na zbliżające się ferie szkolne nie będzie mszy świętych niedzielnych w dolnym kościele 12, 19 i 26 lutego. W czasie ferii szkolnych kancelaria będzie czynna o stałych godzinach ale tylko w poniedziałki, czwartki i piątki.

  3. Dziś adoracja po mszy św. o godz. 13.15 do modlitwy różańcowej. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  4. W tym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian: śp. Władysława Tarasa oraz śp. Henrykę Puczek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

  5. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  6. Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  7. W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  9.Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content