Przejdź do treści

V Niedziela Zwykła, rok B, 4.02.2024 r.

  1. Już niebawem, 8 lutego w naszej Parafii rozpoczynamy Seminarium Odnowy Wiary, które poprowadzi Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca. Spotkania będą się odbywały w każdy czwartek, w dolnym Kościele o godzinie 19:00. Seminarium będzie poprzedzone Niedzielą Ewangelizacyjną (4 lutego), na której usłyszymy świadectwa wiary członków Wspólnoty. Więcej informacji będzie przekazywanych na Seminarium. Serdecznie zapraszamy. 

  2. W poniedziałek wspomnienie św. Agaty, we czwartek św. Józefiny Bakhity, w sobotę św. Scholastyki.

  3. Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.30.

  4. Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19.00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  5. W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00.

  6. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.

  7. Choć do letnich wakacji jeszcze długi czas już teraz zapraszamy dzieci klas 3-8 na kolonie w lipcu. Więcej informacji u s. Maristelli.

  8. W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  10. Informacje o parafii znajdziemy https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  11.W minionym tygodniu na Mszy św. pogrzebowej pożegnaliśmy naszą zmarłą parafiankę: śp. Jadwigę Magnuszewską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

  Skip to content