Przejdź do treści

VI Niedziela Wielkanocy

  5.05.2024 r.

  1) Od 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe – w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, w niedziele o godz. 17.30. Także w niedziele, po wieczornej Mszy Świętej będziemy spotykać się na „majówki” przy kapliczkach na terenie naszej parafii. W najbliższą niedzielę (12 maja) spotkamy się przy krzyżu na rogu ulic Korotyńskiego i Grójeckiej.

  2) Za tydzień adoracja po mszy św. o godz. 13.15 do nabożeństwa majowego. O godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  3) W poniedziałek święto apostołów Filipa i Jakuba, we środę uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski, w sobotę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej, patronki Warszawy.

  4) 31 maja 1962 roku błogosławiony kardynał Stefan Wyszyński dokonał poświęcenia kaplicy, która była początkiem naszego kościoła. W nawiązaniu do tego wydarzenia, w tym roku nasz odpust parafialny będziemy uroczyście przeżywali w piątek, 31 maja.

  5) Ks. Piotr pragnie zaprosić wszystkich, którzy chcieliby wspólnie modlić się i pogłębiać swoją wiarę, na spotkanie wspólnoty w poniedziałki o godz. 19:30 w dolnym kościele.

  6) Schola dziecięca zaprasza wszystkich chętnych do grania i śpiewania w każdy czwartek o godz. 17:30 do Sali św. Maksymiliana w Dolnym Kościele.

  7) Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10:30.

  8) Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19:00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  9) W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17:00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20:00.

  10) Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19:15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym. Spotkania prowadzi diakon Maciej.

  11) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18:00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  12) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Boże błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  13)  Informacje o parafii znajdziemy na Facebooku – https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content