Przejdź do treści

VII Niedziela Zwykła, rok A

  1. Dobiega końca czas wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. Bardzo dziękujemy wszystkim, z którymi w tym roku mogliśmy się spotkać. Bardzo przepraszamy, jeżeli czyjś dom pominęliśmy i w związku z tym prosimy o kontakt z księżmi w zakrystii lub kancelarii.

  2. Przypominamy, że ze względu na zbliżające się ferie szkolne nie będzie mszy świętych niedzielnych w dolnym kościele 12, 19 i 26 lutego. W czasie ferii szkolnych kancelaria będzie czynna o stałych godzinach ale tylko w poniedziałki, czwartki i piątki.

  3. W najbliższy poniedziałek o godzinie 17.00 wypominki. Przypominamy, że wypominki roczne czytamy w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godz. 17.00.

  4. W najbliższą sobotę o godz. 8.00 msza św. w intencji dzieci nienarodzonych.

  5. Za tydzień, w niedzielę 26 lutego o godz. 16.00 w dolnym kościele odbędzie się Msza Święta wspólnoty Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty, ich rodziny oraz wszystkich, którzy chcą odkrywać i pogłębiać duchowość maryjną.

  6. W tym tygodniu Środa Popielcowa, która rozpoczyna okres Wielkiego Postu. Obrzęd posypania głów popiołem na wszystkich Mszach Świętych. Dodatkowe msze święte o 9:30 i 19:30 Tego dnia obowiązuje post ścisły.

  7. Rozpoczyna się Wielki Post. Wielkopostne nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek po Mszach św. o godz. 8.00 i 18.00. Gorzkie Żale – w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00.

  8.W pierwszy piątek Wielkiego Postu, Kościół w Polsce po raz siódmy będzie przeżywał dzień modlitwy i pokuty za grzech wykorzystania seksualnego małoletnich. W tym dniu Droga Krzyżowa po wieczornej Mszy św. odbędzie się w intencji osób pokrzywdzonych.

  9. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  10. Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  11.W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  12.Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  13.Informacje o parafii znajdziemy na facebooku https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content