Przejdź do treści

X Niedziela zwykła 8.06.2024r.

  1)      W tę niedzielę zapraszamy małżeństwa na wspólną mszę i spotkanie. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 15:00 w kaplicy MB, po mszy konferencja na temat książki K. Wojtyły Miłość i odpowiedzialność, oraz agapa.

  2)      Dziś również o godz. 15:00 w Dolnym Kościele Msza Święta dla wspólnot AA.

  3)      We czwartek 13 czerwca zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej przy kapliczce Matki Bożej przy stawiku – po Mszy Św. wieczornej, czyli ok. godz. 19:15.

  4)      Schola młodzieżowa wNieboGłosy serdecznie zaprasza na coroczny koncert dziękczynno-uwielbieniowy w niedzielę 16.06 po mszy świętej wieczornej (ok. godz. 19:10). Tak jak w poprzednich latach, chcemy podziękować Bogu za kolejny rok formacji. Dobrowolne ofiary, które będziemy zbierać po koncercie przeznaczone będą na wyjazd formacyjny.

  5)      Trwają nabożeństwa czerwcowe – w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, w niedziele o godz. 17:30.

  6)      W poniedziałek wspomnienie św. Efrema, diakona i Doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, we czwartek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, Doktora Kościoła, w piątek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

  Ogłoszenia cykliczne:

  7)      Ks. Piotr pragnie zaprosić wszystkich, którzy chcieliby wspólnie modlić się i pogłębiać swoją wiarę, na spotkanie wspólnoty w poniedziałki o godz. 19:30 w dolnym kościele.

  8)      Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w każdy wtorek od godz. 17:00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20:00.

  9)      W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18:00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  10)   Studentów, a także osoby które ukończyły studia, zapraszamy do duszpasterstwa akademickiego w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19:00 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  11)   Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19:15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym. Spotkania prowadzi diakon Maciej.

  12)   Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na spotkania wspólnotowe w czwartki o godzinie 19:00 do dolnego kościoła. Każdy, młody i starszy, jest mile widziany. Do zobaczenia w czwartek!

  13)   Schola dziecięca zaprasza wszystkich chętnych do grania i śpiewania w każdy czwartek o godz. 17:30 do Sali św. Maksymiliana w Dolnym Kościele.

  14)   Ksiądz Piotr serdecznie zaprasza chętnych do służby przy ołtarzu. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10:30.

  15)   Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  16)   Informacje o parafii znajdziemy na stronie: www.opatrznoscboza.waw.pl oraz na Facebooku – https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content