Przejdź do treści

XI Niedziela Zwykła, rok A

  1) Dzisiaj podczas Mszy Św. o godz. 10.30 będziemy obchodzili jubileusz 25 lat życia zakonnego s. Benedykty. Zapraszamy serdecznie do wspólnego przeżywania tej uroczystości.

  2) Siostry Franciszkanki prowadzą Fundację Pomocy Osobom Starszym i Ubogim „Mała Trzódka”. Fundacja ta pomaga osobom w podeszłym wieku poprzez zakup niezbędnych środków do godnego życia. Po każdej Mszy św. będzie można zakupić rękodzieła wykonane przez siostry Franciszkanki. Całkowity dochód przeznaczony będzie na wsparcie podopiecznych Fundacji.

  3) Dziś spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich o godz. 16.00 w salce „Przystań”.

  4) Dziś, po mszy św. wieczornej schola młodzieżowa zaprasza na koncert dziękczynienia za kolejny rok formacji.

  5) W najbliższy poniedziałek o godzinie 17.00 wypominki. Przypominamy, że wypominki roczne czytamy w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godz. 17.00.

  6) Za tydzień o godz. 16.00 w dolnym kościele odbędzie się Msza Święta Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty, ich rodziny oraz wszystkich, którzy chcą odkrywać i pogłębiać duchowość maryjną

  7) W sobotę, 24 czerwca uroczystość narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

  8) W niedzielę, 25 czerwca nie będzie Mszy Świętych w dolnym kościele. Wszystkich wiernych zapraszamy do górnego kościoła.

  9) Przypominamy, że nabożeństwa czerwcowe odprawiamy: w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej, w niedziele o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  10) Intencje na październik, listopad i grudzień można zamawiać od 26 czerwca w zakrystii lub kancelarii.

  11) Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy.

  12) Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  13) Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.30.

  14) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  15) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  16) Informacje o parafii znajdziemy https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content