Przejdź do treści

XV Niedziela Zwykła, rok A

  1) Przypominamy na czas wakacji zmianie ulega harmonogram liturgiczno-duszpasterski. Przez cały okres wakacyjny nie będzie Mszy Świętych w dolnym kościele. Wszystkich wiernych zapraszamy do górnego kościoła. Od 1 lipca do 31 sierpnia Msza Święta wieczorna przesunięta jest z godziny 18.00 na 19.00. Kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki, środy i piątki. Biblioteka parafialna będzie czynna 4 lipca, 11 lipca, 22 sierpnia i 29 sierpnia. Ponawiamy prośbę o zwrot przetrzymywanych książek.

  2) W najbliższy poniedziałek o godzinie 18.00 wypominki. Przypominamy, że wypominki roczne czytamy w każdy trzeci poniedziałek miesiąca.

  3) Intencje na październik, listopad i grudzień można zamawiać w zakrystii lub kancelarii.

  4) W sobotę święto św. Marii Magdaleny.

  5) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  6) Informacje o parafii znajdziemy na FB https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  7) W minionym tygodniu na Mszy św. pogrzebowej pożegnaliśmy naszą zmarłą parafiankę śp. Ewę Duszak. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

  Skip to content