Przejdź do treści

XV Niedziela Zwykła

  10.07.2022 r.

  1. Od poniedziałku do końca wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki (oprócz pierwszych piątków i świąt) w normalnych godzinach! (9.00-10.00 i 17.00-18.00)
  2. W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od 18 do Mszy św. i po Mszy św. do 21.
  3. W środę 13 lipca o godz. 20.00 nabożeństwo fatimskie przy kapliczce nad stawikiem.
  4. Są jeszcze ostatnie wolne intencje na wrzesień. Przyjmujemy już intencje na październik, listopad i grudzień.
  5. Na czas wakacji chór parafialny zawiesza próby. Próby chóru będą wznowione we wrześniu. Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem mailowym: marzenaprojs88@gmail.com
  6. Arcybiskup Warszawski zdecydował, że Ks. Przemysław Ćwiek, dotychczasowy prefekt w Wyższym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Warszawie, został mianowany proboszczem naszej parafii. O powitaniu nowego Ks. Proboszcza w naszej wspólnocie poinformujemy w późniejszym czasie.
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów, a wszystkim wypoczywającym zdrowego i bezpiecznego czasu z Panem Bogiem.
  8.  Informacje o parafii znajdziemy też na Facebooku.
  9. W minionym tygodniu na mszach św. pogrzebowych pożegnaliśmy: śp. Wojciecha Kujawskiego, śp. Danutę Zienkiewicz i śp. Annę Radolińską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
  Skip to content