Przejdź do treści

XVII Niedziela Zwykła, rok A

  30 lipca 2023

  1)  W czasie wakacji obowiązuje wakacyjny harmonogram liturgiczno-duszpasterski. Nie będzie Mszy Świętych w dolnym kościele. Wszystkich wiernych zapraszamy do górnego kościoła. Od 1 lipca do 31 sierpnia Msza Święta wieczorna przesunięta jest z godziny 18.00 na 19.00. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, środy i piątki (oprócz pierwszego piątku miesiąca). Biblioteka parafialna będzie czynna jeszcze w dniu 22 sierpnia i 29 sierpnia. Ponawiamy prośbę o zwrot przetrzymywanych książek.

  2)  W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta o godz. 18.00. W piątek nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 8.00 i 19.00. Tego dnia spowiedź i adoracja wieczorem do godz. 22.00. W okresie wakacji nie ma odrębnej spowiedzi i mszy św. dla dzieci. W sobotę nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 8.00.

  3)  Za tydzień w niedzielę adoracja po mszy św. o godz. 13.15 do nabożeństwa różańcowego. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  4) W poniedziałek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, we wtorek św. Alfonsa Marii Liguoriego, we środę św. Euzebiusza, w piątek św. Jana Marii Vianneya.

  5) We środę możliwość uzyskania odpustu „Porcjunkuli”. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.

  6)  We wtorek 79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W tym czasie przeżywana szczególnie w kontekście trwającej wojny na Ukrainie. Portal Rzeź Woli Warszawa 1944 i Muzeum Dulag 121 zapraszają na “Śladami Rzezi Ochoty”, spacer historyczno-edukacyjny o ludobójczej pacyfikacji mieszkańców warszawskiej Ochoty w czasie Powstania Warszawskiego. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.

  7) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  8)  Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content