Przejdź do treści

XVIII Niedziela Zwykła, rok A

  ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

  1.Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz. 13.15 do nabożeństwa różańcowego. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a o 18:15 modlitwa różańcowa.

  2. Sierpień od lat jest miesiącem dobrowolnej abstynencji, trzeźwości i modlitwy o trzeźwość w naszej Ojczyźnie. W naszych modlitwach pamiętajmy o pielgrzymach udających się na Jasną Górę.

  3.Na czas wakacji zmianie uległ harmonogram liturgiczno-duszpasterski. Przez cały okres wakacyjny nie ma Mszy Świętych w dolnym kościele. Wszystkich wiernych zapraszamy do górnego kościoła. Od 1 lipca do 31 sierpnia Msza Święta wieczorna przesunięta jest z godziny 18.00 na 19.00. Kancelaria parafialna czynna będzie w poniedziałki, środy i piątki (oprócz pierwszego piątku miesiąca).

  4. Biblioteka parafialna będzie czynna 22 sierpnia i 29 sierpnia. Ponawiamy prośbę o zwrot przetrzymywanych książek.

  5. We wtorek wspomnienie św. Dominika kapłana, w środę Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), w czwartek Święto św. Wawrzyńca diakona i męczennika, a w piątek wspomnienie św. Klary dziewicy.

  6. W przyszłą niedzielę 13 sierpnia zapraszamy na modlitwę różańcową przy kapliczce Matki Bożej nad stawikiem po mszy św. wieczornej czyli ok. godz. 20:00

  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  8. Informacje o parafii znajdziemy na stronie: www.opatrznoscboza.waw.pl

  9. W minionym tygodniu na Mszy św. Pogrzebowej pożegnaliśmy naszą parafiankę ś.p. Krystynę Sobieską. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci.

  Skip to content