Przejdź do treści

XX Niedziela Zwykła, 14.08.2022 r.

  1.   W przyszłą niedzielę (21 sierpnia) na mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się pożegnanie ks. Adama Olaska. Dziękujemy ks. Adamowi za 4 lata pięknej pracy duszpasterskiej i życzymy opieki Opatrzności Bożej w jego nowej parafii w Skolimowie. 

  2.   W poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, we środę wspomnienie św. Jacka, w sobotę św. Bernarda.

  3.   Jak co roku Caritas parafialny przygotuje bukiety ziół na Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

  4.   W najbliższy poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa wypominkowa. Msza św. w intencji naszych bliskich zmarłych o godz. 19.00. Tego dnia kancelaria będzie nieczynna.

  5.   W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 18.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 21.00.

  6.   Od poniedziałku do końca wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki (oprócz pierwszych piątków i świąt) w normalnych godzinach! (9.00-10.00 i 17.00-18.00).

  7.   Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów, a wszystkim wypoczywającym zdrowego i bezpiecznego czasu z Panem Bogiem.

  8.   Informacje o parafii znajdziemy na stronie: https://opatrznoscboza.waw.pl oraz na Facebooku.

  9.   W minionym tygodniu na mszach św. pogrzebowych pożegnaliśmy: śp. Elżbietę Szymańczak, śp. Grażynę Skrętowską i śp. Zdzisława Bogdana Iskra. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

  Skip to content