Przejdź do treści

XXI Niedziela Zwykła 21.08.2022 r.

  1. Dzisiaj na mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się pożegnanie ks. Adama Olaska. Dziękujemy ks. Adamowi za 4 lata pięknej pracy duszpasterskiej i życzymy opieki Opatrzności Bożej w jego nowej parafii w Skolimowie.

  2. W Uroczystość NMP Częstochowskiej, podczas mszy św. o godz. 19.00 nastąpi oficjalne powitanie nowego proboszcza, ks. Przemysława Ćwieka, nowego wikariusza ks. Piotra Kostrzewy oraz kleryka Macieja Koźby. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy.

  3. Od poniedziałku do końca wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki (oprócz pierwszych piątków i świąt) w normalnych godzinach! (9.00-10.00 i 17.00-18.00).

  4. W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, we środę święto św. Bartłomieja Apostoła, w piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, w sobotę wspomnienie św. Moniki.

  5. W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 18.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 21.00

  6. W sobotę o godz. 8.00 odprawiona będzie Msza Święta w intencji dzieci nienarodzonych.

  7. Chór parafialny wznawia swoje próby. Zapraszamy już w najbliższy wtorek na godz. 18.00 do nowej salki św. Teresy.

  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów, a wszystkim wypoczywającym zdrowego i bezpiecznego czasu z Panem Bogiem.

  9. Informacje o parafii znajdziemy na stronie https://opatrznoscboza.waw.pl

  Skip to content