Przejdź do treści

XXI Niedziela Zwykła, rok A – 27.08.2023

  1. Dobiegają końca wakacje i powracamy do całorocznego harmonogramu liturgiczno-duszpasterskiego. Od najbliższej niedzieli (1.09.2023r.) zapraszamy na Msze Święte zarówno do górnego jak i dolnego kościoła o godzinie 10:30 i 12:00. Msza Święta wieczorna (zarówno w niedziele jak i dni powszednie) od 1 września, czyli od piątku, odprawiana będzie o godz. 18.00.

  2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 8.00 i 18.00. Tego dnia spowiedź i adoracja wieczorem do godz. 22.00. W ten piątek będzie już odrębna spowiedź i msza św. dla dzieci. Spowiedź dla dzieci od 16:30 msza święta dla dzieci o 17:00. W sobotę nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 8.00.

  3. Decyzją metropolity warszawskiego Ks. kardynała Kazimierza Nycza na miejsce ks. Alberta Paszkowskiego do naszej parafii został skierowany ks. Tomasz Barański, dotychczasowy wikariusz parafii św. Wojciecha na Woli. Życzymy ks. Tomaszowi Bożego błogosławieństwa i postaramy się zrobić wszystko, by nasza parafia była dla Niego prawdziwym domem.

  4. Biblioteka parafialna będzie czynna w tym tygodniu tylko 29 sierpnia. Ponawiamy prośbę o zwrot przetrzymywanych książek.

  5. W poniedziałek wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela, w piątek 84. rocznica wybuchu II Wojny Światowej.

  6.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  7. Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content