Przejdź do treści

XXII Niedziela Zwykła, rok A

  1. Dobiegają końca wakacje i powracamy do całorocznego harmonogramu liturgiczno-duszpasterskiego. Przypominamy, że odprawiamy już niedzielne msze święte Msze Święte zarówno w górnym jak i dolnym kościele o godz. 10.30 i 12.00. Msza Święta wieczorna (zarówno w niedziele jak i dni powszednie) odprawiana jest już o godz. 18.00.

  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja po Mszy św. o 13.15 do wieczornego nabożeństwa. O godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

  3. Za tydzień, w niedzielę (10.IX) po Mszy Świętej w Dolnym Kościele o godz. 12.00, błogosławieństwo plecaków i przyborów szkolnych uczniów szkół podstawowych.

  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Godzina Święta o godz. 17.00

  5. Zapraszamy Bielanki i chętne dziewczynki na spotkanie w środę o godz. 18.00 do salki w dolnym kościele.

  6. W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  7. W poniedziałek wspomnienie bł. Marii Stelli i Towarzyszek, dziewic i męczennic, w piątek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  9. Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content