Przejdź do treści

XXIII Niedziela Zwykła, rok A

  1. Dziś po Mszy Świętej w Dolnym Kościele o godz. 12.00, błogosławieństwo plecaków i przyborów szkolnych uczniów szkół podstawowych.

  2. We środę, 13 września zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej „przy stawiku”. Rozpoczęcie po Mszy Świętej wieczornej, czyli ok. godz. 19.15.

  3. Zapraszamy Bielanki i chętne dziewczynki do włączenia się w tę piękną posługę, do kontaktu z s. Łucją.

  4. Miesięczną praktykę w naszej parafii rozpoczął kleryk Miłosz Moreń. Od niedawna jest alumnem naszego Seminarium i przygotowuje się do posługi w Ordynariacie Polowym. Polecamy go naszej modlitwie.

  5.W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  6. We wtorek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi,  we środę św. Jana Chryzostoma, biskupa i Doktora Kościoła, we czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, w sobotę wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana.

  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  8. Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content