Przejdź do treści

XXIX Niedziela zwykła 16.10.2022 r.

  1. W zakrystii można składać wypominki.

  2. Dziś z okazji XXII Dnia Papieskiego przed kościołem zbiórka na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia.”

  3. Dzisiaj, po mszy św. wieczornej koncert chóru parafialnego. Jednocześnie zapraszamy na próby chóru w każdy wtorek o godz. 18.00 w sali św. Teresy w Dolnym Kościele. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com

  4. Biblioteka parafialna zaprasza na kolejny kiermasz książek, dzisiaj od godziny 9.30 do 14.30, wejście od strony przedszkola. Tradycyjnie książka za złotówkę.

  5. Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich dziś o godz. 16.00 w kaplicy Matki Bożej.

  6. W poniedziałek o godz. 18.00 w dolnym kościele msza św. dla nowych kandydatów do bierzmowania, oraz ich rodziców.

  7. We poniedziałek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty, we czwartek wspomnienie św. Jana Kantego, w sobotę św. Jana Pawła II, Papieża.

  8. W minionym tygodniu na Mszy św. pogrzebowej pożegnaliśmy naszą zmarłą parafiankę: śp. Henrykę Jarosz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

  9. Rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej, a chodzą do szkoły poza naszą parafią, prosimy o zgłoszenie się do Sióstr katechetek.

  10. Zapraszamy chętnych na przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Kandydatów można zapisać w zakrystii lub w kancelarii.

  11. Nabożeństwa różańca od poniedziałku do soboty po mszy św. wieczornej. W tym roku w rozważaniach będzie nam towarzyszyła Paulina Jaricot, założycielka żywego Różańca. W niedzielę różaniec o zwykłej porze, czyli o godz. 17.15

  12. Wspólnota dzieci zaprasza na różaniec codziennie od poniedziałku do czwartku na godz. 17.15 w dolnym kościele.

  13. Urząd Dzielnicy Ochota zaprasza na „Dni Seniora”. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.

  14. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy.

  15. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  16. Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  17. W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00.

  18. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  19. W sobotę, 22 października, w dolnym kościele w godz. 9.00-11.00 Caritas organizuje wydawanie paczek dla potrzebujących i ubogich parafian. Cały zespół Caritasu i wszystkich pragnących włączyć się w pomoc ubogim zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 11.00. 

  Skip to content