Przejdź do treści

XXV Niedziela zwykła, rok A

  24.09.2023 r.

  1) Niedługo rozpocznie się nowy rok akademicki, dlatego chcielibyśmy zaprosić chętnych studentów, a także osoby które ukończyły studia, do nowopowstającej wspólnoty akademickiej/post-akademickiej w naszej parafii. Pierwsze spotkanie odbędzie się we środę 11 października o godz. 19.15 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  2) Dziś o godz. 16.00 w dolnym kościele odbędzie się Msza Święta Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich członków Wspólnoty, ich rodziny oraz wszystkich, którzy chcą odkrywać i pogłębiać duchowość maryjną.

  3) Pragniesz wielbić Boga i oddawać Mu chwałę? Chcesz posłuchać pięknych świadectw wiary?  Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na wieczór uwielbienia dziś po wieczornej Mszy Świętej.  

  4) We czwartek Iskra Miłosierdzia. Będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia na granicy naszej parafii. Zbiórka przed kościołem o godz. 14.50

  5) W sobotę, 30 września Caritas organizuje wydawanie paczek dla potrzebujących i ubogich parafian, które nastąpi bezpośrednio po Mszy Św. w Dolnym Kościele o godz. 10.00. Cały zespół Caritasu i wszystkich pragnących włączyć się organizację dzieł miłosierdzia w parafii, zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.00 w salce Caritasu w Dolnym kościele.

  6) Biblioteka parafialna serdecznie zaprasza na wyjątkowy kiermasz książek, który odbędzie się w trzy kolejne niedziele października to jest 1, 8 i 15, w godz. 9.00-14.30 w Dolnym Kościele (wejście od przedszkola). Zapraszamy.

  7) W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00

  8) Zapraszamy Bielanki i chętne dziewczynki do włączenia się w tę piękną posługę, do kontaktu z s. Łucją.

  9) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  10) We poniedziałek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy, we środę św. Wincentego a Paulo, we czwartek św. Wacława, w piątek święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.

  11) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  12) Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  Skip to content