Przejdź do treści

XXVI Niedziela Zwykła, rok A – 1.10.2023 r.

  1) Dziś adoracja po mszy św. od godz. 13.15 do modlitwy różańcowej o godz. 17.00. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

  2) Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po mszy św. wieczornej. W niedzielę różaniec o zwykłej porze, czyli o godz. 17.15. Wspólnota dzieci zaprasza na różaniec codziennie od poniedziałku do czwartku na godz. 17.15 do dolnego kościoła.

  3) W pierwszy czwartek miesiąca Godzina Święta o 17:00. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy św. o godz. 8.00 oraz po mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź i adoracja wieczorem do godz. 22.00. Spowiedź dla dzieci o godz. 16.30 a Msza Święta o 17.00.

  4) Już od pierwszego wtorku października (3.10) w naszej parafii odbędą się rekolekcje REO organizowane przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym “Pójdź za Mną”, z parafii Wszystkich Świętych w Warszawie. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić lub wręcz na nowo rozpocząć swoją relację z Panem Bogiem. Więcej informacji znajdziemy na plakatach, ulotkach i u ks. Piotra.

  5) Niedługo rozpocznie się nowy rok akademicki, dlatego chcielibyśmy zaprosić chętnych studentów, a także osoby które ukończyły studia, do nowopowstającej wspólnoty akademickiej/post-akademickiej w naszej parafii. Pierwsze spotkanie odbędzie się we środę 11 października o godz. 19.15 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  6) Biblioteka parafialna serdecznie zaprasza na wyjątkowy kiermasz książek, który odbędzie się w trzy kolejne niedziele października to jest 1, 8 i 15, w godz. 9.00-14.30 w Dolnym Kościele (wejście od przedszkola). Zapraszamy.

  7) W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00

  8) Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy po nabożeństwie różańcowym, czyli ok. godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.

  9) Zapraszamy Bielanki i chętne dziewczynki do włączenia się w tę piękną posługę, do kontaktu z s. Łucją.

  10) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  11) We poniedziałek wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów, we środę św. Franciszka z Asyżu, we czwartek św. Faustyny Kowalskiej, w sobotę Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

  12) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  13) Informacje o parafii znajdziemy na FB https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  14) W minionym tygodniu na Mszy Św. pogrzebowej pożegnaliśmy naszego zmarłego parafianina: śp. Józefa Dusińskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

  Skip to content