Przejdź do treści

XXVII Niedziela Zwykła, rok A

  1) W zakrystii można już składać wypominki.

  2) Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po mszy św. wieczornej. W niedzielę różaniec o zwykłej porze, czyli o godz. 17.15. Wspólnota dzieci zaprasza na różaniec codziennie od poniedziałku do czwartku na godz. 17.15 do dolnego kościoła.

  3) We środę ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie „przy stawiku”. Rozpoczniemy je ok. godz. 1920. Zachęcamy do zabrania ze sobą świec, lub innych lampionów.

  4) W najbliższy wtorek kolejne spotkanie w ramach rekolekcji REO organizowanych przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym “Pójdź za Mną”, z parafii Wszystkich Świętych w Warszawie. Jest to jednocześnie ostatnie spotkanie otwarte dla wszystkich. W następnych tygodniach rekolekcje dostępne będą dla tych, którzy zadeklarują się w nich swoje uczestnictwo.  Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić lub wręcz na nowo rozpocząć swoją relację z Panem Bogiem. Więcej informacji znajdziemy na plakatach, ulotkach i u ks. Piotra.

  5) Niedługo rozpocznie się nowy rok akademicki, dlatego chcielibyśmy zaprosić chętnych studentów, a także osoby które ukończyły studia, do nowopowstającej wspólnoty akademickiej/post-akademickiej w naszej parafii. Pierwsze spotkanie odbędzie się we środę 11 października o godz. 19.15 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  6) Biblioteka parafialna serdecznie zaprasza na wyjątkowy kiermasz książek, który odbędzie się w tę i następną niedzielę, w godz. 9.00-14.30 w Dolnym Kościele (wejście od przedszkola). Zapraszamy.

  7) W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00

  8) Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy po nabożeństwie różańcowym, czyli ok. godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.

  9) Zapraszamy Bielanki i chętne dziewczynki do włączenia się w tę piękną posługę, do kontaktu z s. Łucją.

  10) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  11) We piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w sobotę św. Małgorzaty Marii Alacoque

  12) Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  13) Informacje o parafii znajdziemy na fb https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  14) W minionym tygodniu na Mszy Św. pogrzebowej pożegnaliśmy naszą zmarłą parafiankę: śp. Annę Kapelińską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

  Skip to content