Przejdź do treści

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.10.2022r.

  1.   Koncert naszego chóru parafialnego za tydzień 16 października po mszy świętej wieczornej. Jednocześnie zapraszamy na próby chóru w każdy wtorek o godz. 18.00 w sali św. Teresy w Dolnym Kościele. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com

  2.   W zakrystii można złożyć wypominki.

  3.   Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po mszy św. wieczornej. W tym roku w rozważaniach będzie nam towarzyszyła Paulina Jaricot, założycielka żywego Różańca. W niedzielę różaniec o zwykłej porze, czyli o godz. 17.15.

  4.   Wspólnota dzieci zaprasza na różaniec codziennie od poniedziałku do czwartku na godz. 17.15 w dolnym kościele.

  5.   Rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej, a chodzą do szkoły poza naszą parafią, prosimy o zgłoszenie się do Sióstr katechetek.

  6.   Biblioteka parafialna zaprasza na kolejny kiermasz książek, który odbędzie się w 16 października od godziny 9.30 do 14.30, wejście od strony przedszkola. Tradycyjnie książka za złotówkę. Serdecznie zapraszamy.

  7.   W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00

  8.   W środę, 13 października o godz. 19.15 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskieprzy kapliczcenad stawikiem

  9.   Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy.

  10. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  11.  Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  12. Zapraszamy chętnych na przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Kandydatów można zapisać w zakrystii lub w kancelarii.

  13. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  14. Informacje o parafii znajdziemy na stronie: www.opatrznoscboza.waw.pl

  15. W minionym tygodniu na Mszach św. pogrzebowych pożegnaliśmy naszych zmarłych parafian: śp. Małgorzatę Ostaszewską oraz śp. Juliana Białego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

  Skip to content