Przejdź do treści

XXVIII Niedziela Zwykła, rok A 15.10.2023

  1) W najbliższy poniedziałek o godzinie 17.00 wypominki. Można też już składać wypominki na następny rok. Wypominki jednorazowe czytane są 2 listopada o godzinie 8.00 lub 18.00, wypominki roczne czytamy w każdy trzeci poniedziałek miesiąca.

  2) Dziś o godz. 16.00  w salce “Przystań” odbędzie się spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

  3) Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po mszy św. wieczornej. W niedzielę różaniec o zwykłej porze, czyli o godz. 17.15. Wspólnota dzieci zaprasza na różaniec codziennie od poniedziałku do czwartku na godz. 17.15 do dolnego kościoła.

  4) Rozpoczął się już nowy rok akademicki, dlatego chcielibyśmy zaprosić chętnych studentów, a także osoby które ukończyły studia, do nowopowstającej wspólnoty akademickiej/post-akademickiej w naszej parafii. Spotkania odbywają się we środy o godz. 19.15 w Dolnym Kościele. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

  5) Biblioteka parafialna serdecznie zaprasza na ostatni kiermasz książek, w godz. 9.00-14.30 w Dolnym Kościele (wejście od przedszkola). Zapraszamy.

  6) W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00

  7) Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy po nabożeństwie różańcowym, czyli ok. godz. 19.15 do salki św. Teresy w dolnym kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębiać refleksję nad Słowem Bożym.

  8) Zapraszamy Bielanki i chętne dziewczynki do włączenia się w tę piękną posługę, do kontaktu z s. Łucją.

  9) W każdy wtorek zapraszamy na próby chóru na godz. 18.00 do sali św. Teresy. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com.

  10) W poniedziałek 45 rocznica wyboru papieża św. Jana Pawła II oraz wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę święto św. Łukasza Ewangelisty, we czwartek wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, w piątek św. Jana Kantego.

  11)Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  12)Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc/

  13)  W minionym tygodniu na Mszy Św. pogrzebowej pożegnaliśmy naszego zmarłego parafianina: śp. Henryka Jana Wiściślak. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

  Skip to content