Przejdź do treści

XXX Niedziela Zwykła 23.10.2022r.

  1. Bardzo dziękujemy za ofiarność na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia.” Zebraliśmy ok. 10 tysięcy na stypendia dla mniej zamożnej młodzieży.

  2. Dziękujemy również chórowi parafialnemu za piękny koncert maryjny i jednocześnie zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do chóru, na spotkania w każdy wtorek o godz. 18.00 w sali św. Teresy w Dolnym Kościele. Więcej informacji: marzenaprojs88@gmail.com

  3. Podziękowania kierujemy również do wszystkich zaangażowanych w parafialny kiermasz książek, przede wszystkim do opiekunek Biblioteki Parafialnej. Jednocześnie zachęcamy do jak najczęstszego odwiedzania naszej Biblioteki.

  4. W najbliższą sobotę o godz. 8.00 msza święta w intencji dzieci nienarodzonych.

  5. W następną niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się msza święta Żywego Różańca. Zapraszamy członków Wspólnoty, ich rodziny oraz każdego, kto chce poznawać duchowość maryjną.

  6. We piątek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

  7. Rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej, a chodzą do szkoły poza naszą parafią, prosimy o zgłoszenie się do Sióstr katechetek.

  8. Zapraszamy chętnych na przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Kandydatów można zapisać w zakrystii lub w kancelarii.

  9. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po mszy św. wieczornej. W tym roku w rozważaniach będzie nam towarzyszyła Paulina Jaricot, założycielka żywego Różańca. W niedzielę różaniec o zwykłej porze, czyli o godz. 17.15.

  10. Wspólnota dzieci zaprasza na różaniec codziennie od poniedziałku do czwartku na godz. 17.15 w dolnym kościele.

  11. Grupa Biblijna zaprasza na spotkania we środy o godz. 19.15 w dolnym kościele w salce św. Teresy.

  12. Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach wspólnoty młodzieżowej naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy piątek od godz. 18.30 w bibliotece parafialnej.

  13. Ks. Piotr zaprasza kandydatów do służby liturgicznej oraz wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00.

  14. W każdy wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.00 do Mszy św. i po Mszy św. do godz. 20.00.

  15. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia przekazujemy najpiękniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, czułej opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

  16. Informacje o parafii znajdziemy na https://www.facebook.com/BozaOpatrznosc

  17. W minionym tygodniu na Mszy św. pogrzebowej pożegnaliśmy naszą zmarłą parafiankę: śp. Barbarę Nietubyć. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie

  Skip to content